SHELL ENDÜSTRİYEL YAĞLAR

SHELL CORENA - KOMPRESÖR YAĞLARI

Shell Corena hava kompresörü yağları yelpazesi, aşınmaya karşı en üst koruma, uzun yağ ömrü ve yüksek sistem verimliliği yoluyla faaliyetlerinize optimum değer sağlayacak olan yağı seçmenize imkan tanımak amacıyla geliştirilmiştir.

SHELL DİALA - TRAFO YAĞLARI

 Shell Diala ürün yelpazesi, günümüz trafolarında küçülen boyutların, artan yüklerin, daha yüksek gerilimlerin ve daha uzun çalışma ömrünün yarattığı beklentileri karşılamak için geliştirilen yeni GTL bazlı ürünlerle genişlemiştir.

SHELL OMALA - DİŞLİ YAĞLARI

Yağ ömrü ne kadar uzun olursa, kesintisiz çalışma için ekipmanınızın sıvı bakımına o kadar az ihtiyaç duyacaktır. Shell Omala S2 G gibi standart Shell ürünlerini kullanan müşteriler, bazı uygulamalarda yağ değiştirme aralığını %200’e kadar uzatmaktadır.

SHELL TELLUS - HİDROLİK YAĞLARI

Shell,  ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenizi mümkün kılan bir hidrolik yağlar portföyü geliştirmiştir. Dört kata kadar daha uzun* yağ ömrü sağlayan ekstra uzun ömürlü maliyet verimli, güvenilir ürünlere çeşitli sıvılar bulunmaktadır.

SHELL TONNA - KIZAK YAĞLARI

Shell’in Tonna ürün yelpazesi, takım tezgahı kızakları, tablalar ve besleme mekanizmalarını yağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Mükemmel sürtünme özellikleri, sayesinde,  güvenilir koruma sağlaması konusunda güvenebilirsiniz.

SHELL TURBO - TÜRBİN YAĞLARI

Shell, enerji şirketleri ve proses tesis işletmecileri gibi kullanıcıların aşınmaya karşı daha iyi koruma, uzun yağ ömrü ve yüksek sistem verimliliği yoluyla işletmelerine değer sağlayacak olan yağı seçmelerini sağlayan bir türbin yağları yelpazesi geliştirilmiştir.