TAM SENTETİK MOTOR YAĞLARI

Castrol EDGE 0W-30

Sıvı TİTANYUM içeren Castrol EDGE, basınç altında dönüşüp şekil değiştirerek daha fazla güçlenir ve aynı zamanda  motorunuzun asıl performansını ortaya çıkarır.

Castrol MAGNATEC STOP-START

Castrol MAGNATEC STOP-START, motorunuza mıknatıs gibi tutunan akıllı molekülleri  dur kalk sürüşünün kötü sonuçlarına karşı motorunuzu korur.

SENTETİK KARIŞIMLI MOTOR YAĞLARI

Castrol Magnatec

Castrol MAGNATEC‘in akıllı molekülleri metal yüzeylere tutunup, ekstra bir koruma katmanı meydana getirerek motoru ilk çalıştırma anından itibaren koruma sağlar.

CASTROL GTX

Castrol GTX Ultraclean’in sentetik teknolojisi yüksek performansa sahiptir. Çift etkili formülü, daha önceden meydana gelen çamurlaşmayı temizler.

MİNERAL MOTOR YAĞLARI

Castrol Magnatec

Castrol GTX Ultraclean’in sentetik teknolojisi yüksek performansa sahiptir. Çift etkili formülü, daha önceden meydana gelen çamurlaşmayı temizler.

CASTROL GTX LPG 20W-50

LPG yakıt sistemiyle çalışan araçların özel yağlama ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş bir motor yağıdır.

DİŞLİ YAĞLARI

ALPHA  SP

Yüksek düzeyde rafine mineral yağ bazlı, mükemmel ısıl kararlılık ve yüksek yük taşıma kapasitesi sağlayan, kükürtlü/fosforlu aşırı basınç katık teknolojisi ile güçlendirilmiş, yüksek kaliteli yağlayıcılar.

OPTIGEAR BM

Microflux Trans (MFT) Plastik Deformasyon Teknolojisi içerir ve en zorlu koşullarda bile uzun süreli yağlama sağlar. Optigear, ekipman ömrünü uzatmaya yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

OPTIGEAR SYNTHETIC PD

Optigear Synthetic PD, özel plastik deformasyon (PD) ve yüzey iyileştirme performansı artı mikropitting koruması sağlayan, Castrol’ün gelişmiş dişli yağı sistemi ve sentetik hidrokarbonlardan oluşmuştur.

Molub-Alloy 936

Özellikle madencilik ve endüstri uygulamalarındaki ağır operasyon ekipmanları için geliştirilmiş, sürtünme yüzeyleri üzerinde sağlam açık dişli yağı.

Alphasyn EP

Kükürtlü/fosforlu Aşırı Basınç katıkları içeren sentetik bir dişli yağı olup mikropitting direnci gereken dişli kutularında kullanılmaya uygundur.

Optifluid

Büyük dişli çemberleri yağlamak için yeni nesil sentetik açık dişli yağıdır ve iyi tutunma ve aşınmaya karşı koruma sağlar.

HİDROLİK SIVILARI

Hyspin AWS

DIN 51524 Kısım 3 teknik özelliklerini karşılayan, çinko bazlı yüksek Viskozite İndeksli hidrolik yağlar.

Tribol 943 AW

Yüksek performanslı, külsüz (çinko içermeyen) çok amaçlı yağlar. Çok yüksek oksidasyon stabilitesi.

Hyspin ZZ

Metal deaktive edici katıklar içeren, solvent ile rafine edilmiş parafinik yüksek performanslı yağlar.

GRESLER

Spheerol AP

Yüksek düzeyde koruma sağlanmasına yardımcı olmak üzere solvent ile rafine edilmiş baz yağlar ve oksitlenme ve korozyon önleyiciler içeren lityum bazlı gresler.

SPHEEROL EPL

Çok çeşitli uygulamalarda güvenilir bir performans sağlayan çok amaçlı greslerden oluşan bir ürün yelpazesi.

SPHEEROL EPLX

EP yük taşıma özelliklerine sahip ve oksitlenme, korozyon ve aşınma dayanıklılığını geliştirmek için seçilmiş katıklar içeren çok amaçlı gres ürün yelpazesi.

Molub-Alloy BRB 572

Normal ve yüksek sıcaklık için (maks. 120°C) ve uzun hizmet aralıkları için uygulanabilir rulman gresi.

Molub-Alloy 860

Ağır operasyon uygulamalarında yüksek sıcaklıklarda rulmanların hizmet ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır.

Molub-Alloy 777

Olumsuz ortamlarda çok ağır operasyon hizmetleri için tasarlanmış  polimerli lityum sabun esaslı gresler.

Molub-Alloy 8031/6000

Sürtünme ve aşınma önleyici koruma gerektiren uygulamalarda ve ürün birikintisi oluşması istenmeyen yerlerde kullanmak için uygundur.

Firetemp XT2

Normal ila orta düzeyde çevresel hızlarda ve yüksek çalışma sıcaklıklarında rulmanlı ve kaymalı yataklar için Poli Üre esaslı yüksek sıcaklık gresi.

Inertox Heavy

Daha uzun yağlama aralıklarına gerek duyulan kötü ortam koşullarında çalışan rulmanlı ve düz yataklarda kullanıma uygun tam sentetik bir gres.

KOMPRESÖR YAĞLARI

Aircol

Bazıları H1 ruhsatı uyumlu ve koşer sertifikalı katıklar içeren, daha iyi yağlama ve düşük yağ tüketimi için daha düşük bir etilen gazı çözünürlüğüne sahip sentetik bazlı kompresör yağları.

Aircol PD

Yüksek derecede rafine mineral yağlar ve dikkatle seçilmiş katıklar içeren bu ürün yelpazesi, hem pistonlu hem döner hava kompresörlerini yağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Aircol MR

Atlas Copco ve benzeri kompresör tasarım tiplerinin, aşınma ve pas önleme taleplerini karşılamak için,yüksek derecede rafine mineral yağlar ve eşsiz katık teknolojisinden yararlanılarak formüle edilmiştir.

SUDA ÇÖZÜNEBİLİR KESME YAĞLARI

ALUSOL

Alüminyum kesim işlemlerinin yağlama taleplerinin üstesinden gelmek için geliştirilmiş olan Alusol, takım aşınmasını önlemeye yardımcı olur.

HYSOL

Gelişmiş demir alaşımı kesme işlemleri için yağlama, korozyon önleme amacıyla gelişmiş teknolojiye dayanan suda çözünebilir  soğutma sıvısı ürün yelpazesi.

ALMAREDGE

Bu Castrol suda çözünebilir kesme sıvısı ürün yelpazesi, çok çeşitli demir alaşımı kesme işlemlerinin gereklilikleri karşılamak için tasarlanmıştır.

ZİNCİR YAĞLARI

Tribol 890

Daha uzun çalışma ömrü ve daha düşük yağlayıcı maliyetleri elde edilmesine yardımcı olacak biçimde mükemmel termal ve oksidatif kararlılık sağlar.

Viscogen KLK

Castrol’ün Viscogen K ürün yelpazesi, zorlu ortamlarda yüksek sıcaklık yağlaması için tasarlanmış ısıl bakımdan kararlı sentetik yağlayıcılardan oluşmaktadır.

Tribol 1421

Yüksek sıcaklık zincir uygulamaları içindir, son derece düşük uçuculuk ile yağlayıcı tüketiminin azaltılmasına ve bakım işlemlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur.

TÜRBİN YAĞLARI

ISIL İŞLEM

Perfecto T

Gaz ve buhar türbinlerini yağlamak için, mükemmel demülsife etme, köpük direnci ve hava çıkışı özelliklerine sahip rafine bazyağlardan formüle edilmiştir.

Optimol Paste HT

Erişilmesi zor yağlama noktalarını yağlamak için montaj macunu. Kayan yüzeyler, dişli modülleri, miller, kızaklar ve demir dışı metal kılavuzlar için kullanılır.

ILOQUENCH

Iloquench, uzun hizmet ömrü ve son derece az sayıda benek, leke ve damarlanma içeren temiz yüzeyler için tutarlı bir su verme performansı ve çok yönlülük sağlar.

SENTETİK KESME SIVILARI

TEMİZLEYİCİLER

Syntilo

Castrol’ün çok amaçlı sentetik soğutma sıvıları serisi, soğutma sıvısı kullanımını azaltırken talaşlı imalat gerekliliklerini karşılar.

Alphasyn T

Yüksek sıcaklıklarda çalışan merkezi yağlama sistemlerinde kullanılmak için tasarlanmış, yüksek performanslı, tam sentetik yağlayıcılar.

TECHNICLEAN

Üretim işleminde parçaların temizlik performansının sağlanmasında temizleme ekipmanının ve substratın esnekliğine olanak tanıyan çok amaçlı bir ürün yelpazesi.

TEPKİMESİZ YAĞLAR

KOROZYON ÖNLEYİCİLER

Brayco

LOX/GOX ve klor gibi oksitleyicilerle doğrudan temas halinde ve rutin olarak agresif kimyasallara, oksitleyicilere ve düşük sıcaklıklara maruz kalınan yerlerde kullanmak için güvenlidir.

RUSTILO

Kaplamalı veya kaplamasız tüm çelik sınıflarına mükemmel korozyon önleme sağlayan, özellikle elektro galvanizli yüzeyler için uygun olmak üzere korozyon önleyiciler.

Braycote 631

Dişlilerde, bilyalı ve masuralı rulmanlarda, elektrik kontaklarında ve tel ve elastomer yağlayıcısı olarak kullanılır. LOX/GOX servisinde yağlayıcı olarak ve tıkaç valf yağlayıcısı olarak kullanışlıdır.